new-banner.jpg?_=1

«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» КММ «Петропавл қаласының білім бөлімі» КММ «№28 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ

Біз оқушыларымызға сүйіспеншілік пен қамқорлық көрсетеміз

Мектеп туралы

30.09.2024

«Адалдық сағаты»

30-қыркүйек мектебіміздің әр сыныбында «Адалдық сағаты» өтті. Оқушылар мысалдар келтіре отыра адам мен қоғамның өміріндегі адалдықтың маңыздылығы және достық пен өзара түсіністіктің өзектілігі туралы айтты.
25.09.2024

«№28 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ-де ата-аналар жиналысы өтті.

«№28 жалпы орта білім беретін мектеп» КММ-де ата-аналар жиналысы өтті. Күн тәртібіндегі маңызды және өзекті мәселелердің бірі балалардың интернеттегі қауіпсіздігі болды. Мектебіміздің педагог-психологы Екатерина Владимировна ата-аналар назарын әлеуметтік желілер мен онлайн ойындар балалардың психологиялық күйіне кері әсер ету жағдайларының көбеюіне аударды.
24.09.2024

«Бүгін мектеп жасына дейінгі бала, ертең оқушы»

2024 жылдың 24 қыркүйек күні Бірыңғай ашық есік күні аясында Петропавл қаласы «№28 жалпы білім беретін мектеп» КММ-де «Бүгін мектеп жасына дейінгі бала, ертең оқушы» атты дөңгелек үстел өтті. Іс-шараға «Ақ қайың» балабақшасының әдіскері Р.К.Сералина, мектепалды даярлық тобының тәрбиешілері Е.И. Власова және Мұхамеджанова А.Қ. қатысты.

Директордың блогы

logo_director.jpg?_=1729055154
ЖАКАНОВА ГУЛЬЖАН ШАМИЛЕВНА Блогқа өтіңіз

Мектеп туралы

Для достижения поставленных целей и задач в школе выполняют свою работу опытные, образованныепедагоги, которые дарят любовь и заботу своим ученикам.

Мы целенаправленно идём к достижению своей миссии.

Цель школы:
Осуществить максимальное преодоление недостатков познавательной деятельности и эмоционально-волевой сферы школьников с особыми образовательными потребностями.

Мектеп әкімшілігі

Ахметов Ахмет
Сагатов Смаил
Руководитель отдела